veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 1730-1799 Fine Arts - 20ste eeuw deel II
[1735] [1736] [1737] [1738] [1739]
kavel: 1737 verkocht € 180.00

[Houtsnedes] Lot van 23 houtsnedes door Nederlandse kunstenaars,

landschappen, bomen en dorpsgezichten, incl. vele dubbele, driedubbele etc., deels op flinterdun papier, deels gesigneerd in potlood, eerste helft 20ste eeuw, diverse formaten.
Bevat o.a. een houtsnede door P. Bijvoet (gesigneerd en gedateerd 1926 en "30/100 eigen druk" in potlood, 28,5 x 37, onder passe-partout), 4 houtsnedes gesigneerd "J. Veringa", 1 houtsnede gesigneerd "M. van de Ridder 1926" en 1 gesigneerde houtsnede door Ayzo Humalda van Eysinga op een uitnodigingskaart voor een tentoonstelling (1936). (totaal 23)