veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 1730-1799 Fine Arts - 20ste eeuw deel II
[1737] [1738] [1739] [1740] [1741]
kavel: 1739 verkocht € 80.00

Kafak (pseud. Eddy Greidanus, 1946-2000)

Moskou op sterk water. Screenprint Annonce Press Amsterdam, 1994. Nr. 54/80. Gesigneerd. 82 x 60 cm.
*Gebaseerd op de roman van Venedikt Jerofejev waarvan Kafak aangaf dat het boek handelde over 'De Sovjet-Unie gezien door de bodem van een lege wodkafles.'