950-1080 Strips

kavel: 1040
Adler Integraal 1 + 2 e.a.
-Adler Integraal 1 en 2, Sterne, Le Lombard, 1e dr., 2008/09. Hc. Nette ex. + De Laatste Vlucht. Romain Hugault. Silvester, 2008. Deel 1-3 hc in cassette + Vinci deel 1 en 2, Didier Convard/ Gilles Chaillet, hc, 2008/09 + Jim Cutlass. Rossi-Giraud deel 1-3, hc. Casterman, 1991-95 + Het Oog van de Dobermannns dl. 1 en 2, Saga, hc. 2014 - en 9 andere hc.-

verkocht € 140.00
kavel: 1041
Graphic novels
-Een deken van sneeuw. Een liefdesverhaal door Craig Thompson. Oog & Blik/ Atlas, 2004. Hc, 582 pp. + Janssen/ Van Oudheusden. De wraak van Bakamé. Oogachtend, 2010. Sc, 320 pp. + Birmant/ Oubrerie, Pablo 1 en 3. Blloan, 2012-2014 - en 18 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 1042
Crumb + Swarte e.a.
-Robert Crumb. Sketchbook 1966-'67. 1e druk. Zweitausendeins, 1981. Rug wat vlekkig, verder goed. Zonder slipcase + Sketchbook Nov. 1974 to Jan. 1978. 3e druk, 1981. Voorplat en blok iets gestoten linksboven, verder goed. Met slipcase. Beide Sketchbooks hc met ingelegde Duitse vertaling + Chris Ware. Jimmy Corrigan, or, the smartest kid on earth. Pantheon, 2000 + Acme Novelty Library nrs. 3, 6, 10, 14, 19 en 20 + uitnodiging Lambiek Galerie/ Bookshop voor een tentoonstelling van de Acme Novelty Library, 1996 + Lambiek avontuurstrip no. 30 + Joost Swarte. Niet zo, maar zo! Deel 1-4. De Harmonie/ Het Raadsel, 1985-1989 + Joost Swarte/ Fay Lovsky. Jopo in Mono. Cd, nog in plastic. Oog & Blik, 1991 + Vier telefoonkaarten december 1992. PTT Telecom - en 4 andere m.b.t. Joost Swarte + Anke Feuchtenberger e.a. Honey Talks. Stripburger, 2006 + Brian Selznick. The Invention of Hugo Cabret. Hc met s.o., 2007 + Miniburger Dirty Dozen & The Lucky 14th. Stripburger #38, 2004. In ongeopende doos - en 1 andere.-

verkocht € 190.00
kavel: 1043
Palmboom/ Album Zero
-Dick Briel, in met de hand gebonden luxe album in linnen met ingestoken schets. Eigen beheer, 2000. Oplage 76 gesign. ex. + Horizon. Lian Ong. In linnen gebonden met opgeplakte voorplaat. Genummerd en gesign. + Cabanes. Sweet Sixties. Sherpa, 1993. Luxe in linnen gebonden, nr. 14 van 15 hc met ex libris - en Een kleine Moord. Alan Moore & Oscar Zarate, Sherpa, 1991. Een van 25 luxe in linnen gebonden met genumm. en gesign. ex libris. -

verkocht € 100.00
kavel: 1044
Hergé - Tintin Diorama Le Crabe aux Pinces d'Or
-Moulinsart, 2005. Als nieuw in doos. Afm. doos 28 x 20 x 16 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 1045
Hergé - Tintin Diorama L'Ile Noire
-Moulinsart, 2007. Als nieuw in doos. Afm. doos 28 x 20 x 16 cm.-

verkocht € 140.00
kavel: 1046
Hergé - Kuifje
-Kuifje in Tibet. Casterman, hc. 1e dr., 1960. Redelijk ex., wat vlekkig, rug boven- en onderzijde licht besch. etc. + vroege herdrukken in hc van De Zwarte Rotsen, Kuifje in Amerika, De Scepter van Ottokar en Het Gebroken Oor. Alle in redelijke tot redelijk goede staat.-

verkocht € 130.00
kavel: 1047
Lot van 49: Agent Orange + Heinz e.a.
-Agent Orange dl. 1-5 hc. Erik Varekamp/ Mick Peet, Van Praag, 2004-2012 + raamposter + aankleedboek + Meccano 1 en 2, Hanco Kolk + Crémèr. Vandermeulen/ Casanave + Heinz dl. 1-10 (herdr.) - en 28 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 1048
Lot van 50: De Verborgen Geschiedenis + Murena + Thorgal + Legende e.a.
-De Verborgen Geschiedenis dl. 1 t/m 8. Pécau-Kordy-Beau. Silvester, 2006-07 + De Cyclus van het water. Okko 1 en 2 + De Cyclus van de Aarde II (dossier-editie). Hc. Silvester, 2006-08 + De Legende van het Wisselkind 1-5. Pierre Dubois/ Xavier Fourquemin, Le Lombard, 2008-12 + Legende 1-3, Yves Swolfs. Hc in cassette + Murena 1-7, Dufaux/ Delaby, Dargaud, sc, 1997-2009 + Kruistocht 1-4. Dufaux Xavier, Le Lombard, 2008-09 + 15 delen Thorgal - en 5 andere.-

verkocht € 200.00
kavel: 1049
Walt Disney/ Carl Barks
-Carl Barks. Die Biographie. Michael Barrier. Limitierte Sonderausgabe. Handsigniert von Carl Barks. Brockmann und Reichelt Verlag, hc. 1994. Genumm. en gesign. Oplage 299 ex. + Donald Duck. 50 years of happy frustration. Three Duck ed. 1994. Linnen met tipped-in voorplaat in box. Genumm. met gesign ex libris + The Life of Donald Duck. Applewood, 1994. Geb. met omslag in cassette - en 7 andere.-

verkocht € 130.00