950-1080 Strips

kavel: 1050
Hellboy + Django Unchained e.a.
-Hellboy. Mike Migola. Deel 1 en 2, de Vliegende Hollander 2010. Hc met linnen rug, oplage 150 ex. met geletterd en gesign. ex libris + Django Unchained. Quentin Tarantino - R.M. Guéra-Jason Latour, hc. Billoan, 2014 + Slaine. De strijd om Tir Nan Og. Pat Mills en Simon Bisley, Arboris, 1990. Hc, genumm. - en 13 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1051
[Westerns] Lot van 41: Blueberry e.a.
-32 dln. Blueberry + Angel Face en Vogelvrij Verklaard in hc + De avonturen van Jack Diamond. L & F. Funcken, hc met linnen rug. Paul Rijperman, 1985 - en 4 andere Western strips.-

verkocht € 90.00
kavel: 1052
Lot van 44: Blacksad + Oekaze + Haas + De Nachtuil e.a.
-Blacksad. De Hel, de Stilte. Díaz Canales/ Guarnido, Dargaud, 2010. Hc met linnen rug, genumm. gesign. met ex libris - en 3 sc uitgaves van Blacksad + Oekaze dl. 1-3, Espinosa, Stoffel en Brahy, hc met ex libris, Bamboo, 2007-08 + Garulfo 1-3, Ayroles/ Maïorana, hc. Arboris, 2003 + De nachtuil dl. 1 en 2, hc. Silvester, 2010 + De Hel van het Oostfront, Olivier Speltens, hc. Silvester, 2014 + Haas dl. 1-3, Rob van Bavel-Fred de Heij, hc. Don Lawrence Collection 2010-11 - en 27 andere, meest in hc.-

verkocht € 100.00
kavel: 1053
Bowe + Collectie Blauw + Donjon + Dylan Dog
-Bowe. Jeff Smith. De eerste Cyclus deel 1-3, hc, Silvester, 2008-09 + Dylan Dog dl. 1, 2, 4, 5 en 8 - kennismakingspakket + Donjon. Blain/ Sfar/ Trondheim. Hc, Uitgeverij L en Meulenhoff. Ochtendgloren 97-98-99 + Zenit 1-2-5 + Avondschemer 101-102-103 + Collectie Blauw nr. 3-8, div. tekenaars. T'Oog, 2003-04 - en 12 andere hc uitgaves.-

verkocht € 70.00
kavel: 1054
Piet Wijn - Douwe Dabbert
-Deel 1 t/m 22, 1977-1997. Oberon/ Big Balloon. Deels licht verschoten in kleur, nr. 2 klein plekje onderaan rug, verder goede set. -

verkocht € 125.00
kavel: 1055
Don Lawrence - Storm hardcover reeks
-Oberon, 1978-1996. Deel 0 t/m 16, 19, 20 en 21 + Kronieken van de Tussentijd dl. 1 in hardcover, alle in eerste druk + Trigië verzamelalbum dl. 1-4, Oberon, 1977-81. -

verkocht € 340.00
kavel: 1056
Collectie Jong Europa + Favorietenreeks
-Kees en Klaas 65, Collectie Jong Europa. Greg, Lombard, 1970 - en 6 andere, uitgeverij Lombard + 3x Favorietenreeks uitg. Lombard. Meest in zeer goede staat + 15x Collectie Jong Europa en 6x Favorietenreeks, uitg. Helmond of VanderHout. Meest in zeer goede staat - en 10 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1057
Hermann - Jeremiah hardcover reeks
-Deel 1 t/m 12 en 14 t/m 20, Spotlight Dupuis (nr. 13 verscheen niet in deze reeks). 1989-1997.-

verkocht € 200.00
kavel: 1058
De Klaagzang van de Verloren Gewesten + Kroniek der Guldensporenslag
-De Klaagzang van de Verloren Gewesten. Rosinski en Dufaux, Folio luxe editie, Dargaud, 1993-1998. Sioban, nr. 339/430 + Blackmore, nr. 355/430, gesign. met ex libris en bijlages + Vrouwe Gerfaut, nr. 4/380. Gesign. met bijlage en boekje. + Kroniek der Guldenspoorenslag. R. Matton/ Ch. Verhaeghe, Talent, 1994. Lente, Herfst en Winter. Alle folio in halflinnen, genummerd en gesigneerd.-

verkocht € 140.00
kavel: 1059
Hermann - De Torens van Schemerwoude hc reeks
-De Torens van Schemerwoude, hardcover reeks dl. 1-10, Arboris, 1989-1994. -

verkocht € 90.00