950-1080 Strips

kavel: 1060
Verhalen en Legenden
-Rork. Het Kathedralenkerkhof + Doorgangen + Fragmenten + Sterrenlicht + de Afdaling + Capricornus + Terugkeer - en 38 andere delen uit de reeks Verhalen en Legenden, hc. Lombard, 1981-1993.-

verkocht € 110.00
kavel: 1061
Hugo Pratt
-Corto Maltese in Siberië, hc. Casterman, 1982 + Schateiland, 1985 + De Jeugd van Corto Maltese, 1985 + Fabel van Venetië, 1984 + De Woestijnschorpioenen. Hc. Dl. 1 en 2, Casterman, 1989/92 - en 16 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1062
Spotlight Dupuis: Jessica Blandy + Charly + De Havik e.a.
-Dufaux/ Renaud. Jessica Blandy dl. 1-13, hc. Spotlight Dupuis, 1992-1997 + Pellerin. De Havik 1-3, hc, 1994-97 + Magda/ Lapière. Charly 1-7, hc, 1991-98 - en 13 andere uit de Spotlight Dupuis reeks - en Denayer/ Franz. Gord 1-3, P&T, 1992.-

verkocht € 220.00
kavel: 1063
Wordt Vervolgd Select/ Roman (lot van 62)
-62 delen uit de Casterman softcover reeksen met o.a. werk van Schuiten-Peeters, Comes, Tardi, Moebius, Varenne, Benoit, Servais e.a.-

verkocht € 70.00
kavel: 1064
Auteurreeks
-Nummer 1 t/m 33, Oberon/ Big Balloon, 1980-1995. Bijna complete reeks in hc. Alle delen Janjetov/ Jodorowsky - Johnny Difool behalve dl. 26 De vijfde essentie zijn aanwezig.-

verkocht € 130.00
kavel: 1065
Largo Winch + Kogaratsu
-Franq/ Van Hamme: Largo Winch dl. 1-9, Spotlight Dupuis hardcover reeks, 1990-98 + Kogaratsu dl. 0-6, Spotlight Dupuis hardcover reeks, 1988-95. -

verkocht € 110.00
kavel: 1066
Een man een avontuur + De Blanke Lama - en 28 andere hc strips
-Een man een avontuur dl. 1-6, hc. Tijdschriftenhandel Noord, 1978 + De Blanke Lama dl. 1-6, hc. Arboris, 1989-94 + 11 delen uit de Collectie Première reeks waaronder Harry Dickson + Derib. Red Road dl. 4-7 hc - en 17 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 1067
Luxe folio strips (lot van 7)
-Vance/ Van Hamme, El Cascador, Dargaud, 1994. Luxe folio editie in oplage van 220 ex. Dit is nr. 239. Met gesigneerde zeefdruk en losse extra zeefdruk + Segrelles, De Huurling. Arboris, 1994. Luxe folio editie in oplage van 750 gesigneerde ex. Dit is nr. 374. Met zeefdruk + Schuiten/ Peeters, De Archivaris. (De duistere Steden). Casterman, 1987. Dit is nr. 439 van 500 gesign. ex. + 4 andere (3 niet-genummerde) folio formaat strips.-

verkocht € 120.00
kavel: 1068
Hermann + Vance e.a.
-Hermann, Billy the Kid, 6000 Meter en Barney Jordan. Hc met linnen rug. Gibraltar, 1993. Alle genummerd en gesigneerd + William Vance. Tentoonstellingsboek Het Gele Teken, oplage 125 genummerde en gesign. ex. met ex libris + Segrelles, de Huurling hc nrs. 2, 4, 5, 6 en 8 - en 6 andere diverse hc uitgaves.-

verkocht € 120.00
kavel: 1069
Bilal + Bourgeon + Tardi + Serpieri
-Er was eens 'n Voorbijganger... deel 1-4, Enki Bilal, Dargaud/ Oberon 1978-79 + Exterminator 17, 1980 + De Jacht, 1983 + Kermis der onsterfelijken, 1981 + Lady in Blue, Dargaud 1986 met krant - en 2 andere van Bilal + Francios Bourgeon. De Kinderen van de Wind. Hc, Oberon, 1981-1984 + Tardi, Reis naar het einde van de Nacht. Van Oorschot, 1989 - en 7 andere van Tardi + Serpieri. Morbus Gravis, hc. Dargaud, 1988 - en 4 andere van Serpieri. Toegevoegd 8 overige hc uitgaves.-

verkocht € 120.00