950-1080 Strips

kavel: 960
Pieter Kuhn - De avonturen van Kapitein Rob 1 t/m 21
-Panda, 's-Gravenhage, 1995. Complete set in 21 delen in kunstleer gebonden met opgeplakte voorplaat + Kapitein Robs stormachtige leven. Lex Ritman, 1997. Incl. zeefdruk - en privébundeling van Kapitein Rob dl. 1-7 en 9, het Parool, 1946-48. Aan randen licht afgesneden, met behoud van het omslag ingebonden.-

verkocht € 130.00
kavel: 961
Marten Toonder
-Tom Poes. Oberon reeks, 1974-1986. Complete reeks in 32 delen + Avonturen van Tom Poes dl. 5 t/m 17 en 20 t/m 48. De Bezige Bij/Het Stripschap, 1975-78 - en 8 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 962
Mary Tourtel - Bruintje Beer
-Deel 1-24, Uitgeverij Solo, 2000-2002. Oblong uitgaven in originele doos + 3 bundels met daarin 18 verhalen, jaren 20 + nog een bundeling en 7 losse, in gebruikte staat - en het Bruintje Beer Spel, Algemeen Handelsblad, 1935.-

verkocht € 90.00
kavel: 963
[Jaren 40/ 50] Bionda, Dick Bos, Spot Morton e.a.
-Lot met 5x Bionda (roestig bij de nietjes, twee ex. met los kaftje) - en 5 ex. zonder achterzijde + 10 delen uit de eerste Dick Bos-serie + De Verbrande Luitspeler. Frank Wild Serie No. 1 + Jungle Serie 2 Tarzan in de spelonken der Aarde + 5 delen Spot Morton - en 6 andere. Alle met gebruikssporen. -

verkocht € 110.00
kavel: 964
Sheriff Teddy + Babel en Knetterton - en 2 andere
-Sheriff Teddy. Rinaldo d'Ami. Walter Lehning, Amsterdam, 1955. Deel 4 t/m 8 en 10 t/m 24. Zwart-wit, geniet. In goede staat + Detective bureau Babel & Knetterton no. 1 en 2. ATH, Lou Visser, 1961. Beide in gebruikte staat + Arent Brandt 'de verrader' nr. 3 - en Captain Kidd no. 5. Beide gelezen in redelijk goede staat. -

verkocht € 120.00
kavel: 965
Je bent erbij, Bommel! Hoe is je naam?
-Kleurplaat en voorbeeldplaat, Niemeijer, Groningen, 1958. 25 x 16 cm. Beide in zeer goede staat. -

verkocht € 360.00
kavel: 966
Mickey Mouse Bagatelle
-Chad Valley, Engeland. Begin jaren 30. Gelithografeerd papier op hout met afbeelding van vroege 'pie-eyed' Mickey. Hoogte 60 cm, breedte 31 cm.-

verkocht € 170.00
kavel: 967
Hergé - pop-up albums
-Kuifje op de Maan. Hallmark, 1970. Net exemplaar + Kuifje in de Zonnetempel. Matig ex. met besch. onder- en bovenzijde rug en 2 beschadigde pop-ups + Le Treésor de Rackham le Rouge. Hallmark, 1970. Voorplat wat vlekkig, verder goed ex. + l'Ile Noire, Hallmark, 1970 + Le Sceptre d'Ottokar, Hallmark, 1971 + Vol 714 pour Sydney, Hallmark, 1971. Alle drie in nette staat.-

verkocht € 260.00
kavel: 968
Asterix en Obelix
-Dl. 1-22, Geïllustreerde Pers e.a., 1966-1980. Meest in eerste druk in goede staat + twee Friese edities + filmaffiche Asterix et Cleopatre (besch. in hoeken) + Les 12 travaux d'Asterix. Deel 1-12. Dargaud, 1976 + Hoempa pa de Roodhuid. Lombard, 1961. Matig ex. met kindertekening op schutblad, en gebruikssporen als tape + De reizen van Asterix. Pop-up, LYS B-8640, 1974. Net ex. - en 10 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 969
Hergé - lot van 22 uitgaven
-Kuifje in Rotterdam eerste-vierde schrift, Rotterdamse Kunststichting, 1977. Incl. kaartje + Het imaginair Museum van Kuifje. Casterman, 1980. Hc + Vijftig jaar kapriolen aan de ketting. Met ingekleurde proefdruk en film van de omtrektekening 22bis. Casterman, 1978. Hc, oplage 750 ex. + Cinquante ans de Travaux fort Gais. Dossier de Presse - en 15 andere. Toegevoegd enkele tijdschriften m.b.t. Kuifje.-

verkocht € 160.00