950-1080 Strips

kavel: 970
Hergé - facsimile Petit Vingtième uitgaves
-Lot met 10 Franse facsimile uitgaves, Casterman, 1981-1989. Alle gebonden met linnen rug. Les aventures de Tintin, reporter du "petit Vingtieme" au pays des Soviets, 1981 + Au Congo, 1982 + En Amérique, 1983 + Les Cigares du Pharaon, 1984 + Le Lotus Bleu, 1985 + L'Oreille Cassée, 1986 + L'Ile Noire, 1987 + Le Sceptre d'Ottokar, 1988 + Le Crabe aux Pinces d'Or, 1989.-

verkocht € 220.00
kavel: 971
-Les aventures de Tintin reporter du Petit Vingtieme au pays des Soviets, ca. 1980. Uitg. onbekend. Nr. 382 + En Amérique [idem]. Nr. 369 + Au Congo [idem]. Nr. 332. -

verkocht € 130.00
kavel: 972
Hergé - Kuifje
-Dl. 1-19 in oudere hc druk met linnen rug. Alle in gebruikte staat met manco's als slijtage aan rug, kleine taperestauraties, naam op titelpagina etc. Bijgevoegd dl. 20 in latere druk, dl. 21 en 22 in eerste druk + de filmuitgaves - en 4 andere drukken. -

verkocht € 400.00
kavel: 973
Hergé - Voir et Savoir
-La Marine I. des origines a 1700. Sc. Lombard 1954. Lichte gebruikssporen. Goed ex. + L'Aviation Guerre 1939-1945. Hc. Lombard 1953. Goed ex. + L'Aviation I. des origines a 1914. Hc. Lombard, 1954. Goed ex. Alle compleet - toegevoegd: Hergé dessinateur. 60 ans d'Aventures de Tintin. Casterman, 1988.-

verkocht € 180.00
kavel: 974
Hergé - kaarten
-Bonne Année! Nieuwjaarskaart Hergé met slee-ongeval, 1942/43. Ongelopen. Aan achterzijde 4 geschaafde plekken (uit plakalbum genomen), voorzijde goed + 4 verschillende promotiekaarten Casterman, 1960 - en 80 andere kaarten van Kuifje. Alle in los in map gestoken + een set sigarenbandjes + 2 Persil duimboekjes + promoposter Kuifje en de Picaro's en 4 Optilon stickers.-

verkocht € 170.00
kavel: 975
Don Lawrence - Storm e.a.
-Storm deel 10 t/m 21, Oberon, 1983-1995. Deel hardcover, alle in eerste druk in goede staat + Deel 23, deel 0 1e dr. en herdruk met hertekende voorplaat, geseald met dvd "Storm Inside" en Kronieken van de tussentijd dl. 3 in hc + Storm dl. 1, 3-7 (2x met verschillende voorplaat), 9, 23 + Don Lawrence The Collection no. 1 en 5, hc met stofomslag - en 21 andere.-

verkocht € 220.00
kavel: 976
Marten Toonder (lot van 35)
-Tom Poes op het eiland van Grim Gram en Grom. De Muinck & Co, 1946. Geniet, oblong. Kl. vlekje op rug, sleets bij de rug, verder goed + Kaspar de Draak. De Muinck & Co, 1946. Naam en adres links op voorplat, verder goed ex. + Tom Poes en de Watergeest. De Bezige Bij, 1950. Sleets aan platten en randen + Tom Poes Vertellingen, de Bezige Bij, 1949. Licht sleets op hoeken + Tom Puss pa eventyr. Politikens Forlag, 1950. De Deense versie. Lichte sleets aan hoeken, net ex. + Tom Poes ontdekt het geheim der blauwe aarde (2x). De Courant Het Nieuws van de Dag, 1941. Oblong, geniet, 64 pp. Beide ex. wat vlekkig, verder goed + Tom Poes in den Toovertuin. 2e deel. Telegraaf/ Nieuws van de Dag, 1942. Licht sleets aan rug + 10 andere - en 15 nummers van de Bommel Bode. Sybrand Buve, Leeuwarden, 1988-1998. -

verkocht € 240.00
kavel: 977
Marten Toonder - Kong Kylie
-Bundeling nr. 1-52, 1949-1950 + Bundeling 1951 (nrs. 1 voorblad en 52 achterblad besch., band van bundeling zonder rug, voorplat los) + losse nrs. 22, 25, 27, 28, 31 en 36 t/m 52 van 1952.-

verkocht € 110.00
kavel: 978
Marten Toonder
-Fjodor Buis. Zilvergelatine foto. 59 x 59 cm. Eenmalige afdruk in oplage van 1. Afbeelding: Toonder in zijn woonkamer. Gesigneerd en gedateerd door de fotograaf op achterzijde. Foto gepubliceerd in De Tao van Toonder, Van Hartingsveld, Panda, 2005. -
€ 400 - € 700
kavel: 979
Marten Toonder
-Fjodor Buis. Zilvergelatine foto. 59 x 59 cm. Eenmalige afdruk in oplage van 1. Afbeelding: Toonder kijkt uit over het water. Gesigneerd en gedateerd door de fotograaf op achterzijde. Foto gepubliceerd in De Tao van Toonder, Van Hartingsveld, Panda, 2005. -
€ 400 - € 700