950-1080 Strips

kavel: 980
Marten Toonder
-Fjodor Buis. Zilvergelatine foto. 59 x 59 cm. Eenmalige afdruk in oplage van 1. Afbeelding: Toonder zweeft in een middeleeuwse Ierse ruïne. Gesigneerd en gedateerd door de fotograaf op achterzijde. Foto gepubliceerd in De Tao van Toonder, Van Hartingsveld, Panda, 2005.-
€ 400 - € 700
kavel: 981
Lex Brand + De Rode Pimpernel + Spot Morton + Dick Bos
-Lex Brand dl. 1-4, Bell Studio, 1947. Omslagen deel 2-4 wat roestvlekkig, verder nette ex. + De Moker nr. 1 + Spot Morton nr. 14, 15, 17, 18 en 19 + De Pimpernel 1, 2, 4 en 5 Ster-Serie, 1947/48 - en Dick Bos no. 16 en 17, ten Hagen, 1948. Alle in zeer goede staat.-

verkocht € 130.00
kavel: 982
Tom Poes Weekblad
-Jaargang 1 compleet + jaargang 2 nrs. 1 t/m 27, 1947-1948. Enkel nummer 1 besch. aan rug met enkele tapesporen, overige nummers in uitzonderlijk goede kwaliteit. Bijlage nr. 9, 1948 aanwezig. -

verkocht € 490.00
kavel: 983
[Lilliput Beeldavonturen] Akim Nieuwe Avonturen
-Walter Lehning, 1955-59. Vrijwel complete reeks met 182 van 196 deeltjes. Deel 61 met pennekrabbel op voorzijde, verder alle in goede staat. -

verkocht € 480.00
kavel: 984
[Lilliput Beeldavonturen] Fulgor de Stratosfeervlieger
-Deel 2 t/m 6, 8, 10 t/m 35, 37, 38, 40 t/m 47. Toegevoegd: dl. 7 zonder omslag, dl. 9 (deel omslag ontbreekt) en dl. 39 zonder omslag + Nick de Ruimtevaarder no. 3 en 4. -

verkocht € 100.00
kavel: 985
[Lilliput Beeldavonturen] Robbie
-Walter Lehning, 1954. Deel 3, 4, 7 t/m 19, 27, 28, 32, 34, 35, 38, 42, 43, 45 t/m 55, 57, 58 en 59. Toegevoegd 9 delen van Akim de held van de jungle. -

verkocht € 140.00
kavel: 986
[Marten Toonder] Clichés Vesta reclameboekje 1966
-3 clichés van de paginagrote platen uit het Vesta boekje 1966: (1) Tom Poes en Bommel met ballonnen feesthoed en gitaar; (2) Kappie, de Maat en Siep dansen op muziek; (3) Heer Bommel en Tom Poes bij het borstbeeld van heer Bommel. Elk 16 x 12,7 cm. -

verkocht € 200.00
kavel: 987
Joost Swarte
-Emaille Langcat plaquette voor boekhandel Scheltema Holkema Vermeulen. 22,5 x 20 cm. Aan achterzijde gesigneerd en genummerd, 125/150.-

verkocht € 80.00
kavel: 988
Lot van 60: De Generaal + Agent 327 e.a.
-Agent 327 dl. 1-6, 8-11 + De Generaal 1-9 + Oberon Reeks dl. 3-6, 8, 10, 13, 14 - en 33 andere. Vrijwel alle in zeer goede staat.-

verkocht € 160.00
kavel: 989
[Marten Toonder] De Woestijn-Avonturen van Bram Ibrahim
-Een verhaal met een lach en een traan. Door Ben Ali [Pseudoniem Marten Toonder]. Nederlandse Kinderbibliotheek nr. 13. 48 pp. 1939.-

verkocht € 200.00