950-1080 Strips

kavel: 990
Jean Dulieu - Paulus de Boskabouter
-Paulus en de Eikelmannetjes. Van Holkema & Warendorf, 1973. Net ex. met stofomslag + Het Winterboek van Paulus. Arbeiderspers, 1948. 62 pp. Ex. met gebruikssporen + De Paulusboom, deel 1 t/m 4, 1959. Alle met lichte besch. aan rug - en 30 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 991
Walt Disney - Donald Duck en andere verhalen
-Deel 1 t/m 22, Geïllustreerde Pers/Oberon, 1957/1976. Complete reeks, enkele delen met gebruikssporen, lichte restauraties + Donald en de Zebra-Mosel (1e pocket-uitgave), Geïllustreerde Pers, 1971. Net ex. + The Art of Walt Disney. From Mickey Mouse to the Magic Kingdoms. Christopher Finch, Abrams, 1983. 458 pp. Gebonden met stofomslag + Goofy. Abbeville Press, 1979. 184 p. Hc - en 12 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 992
Loek van Delden (1918-2004). Smidje Verholen
-35 clichés van het 13e verhaal van Smidje Verholen (nr. 1-35 van 49), dat verscheen bij studio Akan in 1958.-
€ 100 - € 200
kavel: 993
Graphic novels
-Eisner beeldverhalen deel 1-4. Podium, 2008-2010 + Abouet/ Oubrerie. Aya uit Yopougon 1-2. Uitgeverij L, 2008 + Larcenet. Blast 1, 2 en 4. Oog & Blik/ Bezige Bij, 2010-2014 - en 22 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 994
Moebius
-Auteurreeks, Oberon. 1981-1995. Complete serie hc inclusief De vijfde essentie en Whisky, spv en homeo-hoeren + Chaos. Arboris, 1991. Hc met stofomslag + Made in L.A. Casterman 1988. Hc + Moebius entretiens avec numa sadoul. Casterman, 1991. 200 p. Hc - en 10 andere.-

verkocht € 200.00
kavel: 995
Hans G. Kresse - Satanseiland
-Original Art Edition, Oberon, Haarlem Panda, 's Gravenhage. 98 p., met de door Kresse gesigneerde gelegenheidspagina. Dit is het 0 exemplaar, in luxe cassette gestoken, zonder de originele pagina. -

verkocht € 100.00
kavel: 996
Real Free Press Illustratie
-Luxe in kunstleer gebonden bundeling van nrs. 1-6 van Real Free Press Illustratie, uitgegeven tussen 1968-74. Oplage 100 ex. Dit is nr. 78/100, gesigneerd door Olaf Stoop. Incl. ingelegde prijslijst Real Free Press. -

verkocht € 100.00
kavel: 997
Lombard Collectie: Chlorophyl tegen de Zwarte Ratten
-Raymond Macherot. Nr. 24A, 1e druk, 1956. Gebonden met linnen rug, incl. Kuifjespunt. Net exemplaar met nauwelijks gebruikssporen - met: Chlorophyl en de samenzweerders. Lombard Collectie, 1956. Hc met linnen rug. Lichte gebruikssporen; licht sleets aan randen en band, bovenste 2 cm. rug inkeping, stempel en letters 'r.h.i.' op titelp. en minimale speling in band. Redelijk goed ex. incl. Kuifjespunt.-

verkocht € 220.00
kavel: 998
Lot diverse jaren 50/60
-Don Bosco. Jije, Dupuis, 1951. Gebonden met grijs/ groen linnen rug. 110 pp. Goed ex. + Chlorophyl. De wraak van Anthraciet. Collectie Jong Europa, Lombard, nr. 26 met lichte gebruikssporen + De terugkeer van Chlorophyl. Jong Europa dl. 8. Besch. r.o., verder net ex. + De smurfen en de Krwakakrawa. Peyo, 5de reeks, Dupuis, 1969. Lichte gebruikssporen + Het ei en de smurfen, 4e reeks, 1968. Lichte gebruikssporen + 5 vroege Asterix delen + Illustrated Classics no. 82, 83, 85, 160 en 174 - en 3 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 999
Oud-Hollandse strips (lot van 12)
-Pietje Pluis en Jantje Joppe. Een leerzame geschiedenis. G. Th. Rotman. 1e dr. Apollo, Den Haag, 1936 + Brammetje Flapoor en z'n vrienden. G. Th. Rotman. Apollo, Den Haag, ca. 1946 + Jantje Welgemoed en z'n vader. G. Th. Rotman. Apollo, Den Haag, ca. 1937 + Witsok neemt vakantie. Hugo Lous 1e en 2e deel. Nieuwe Rotterdamsche Courant, 1941-42 + Bokke Heidehipper; Strijd tegen de kwaadaardige woudmannetjes. Heerenveense Koerier, 1947 + Bokke Heidehipper; Overval op de postkoets. Kaftje los [idem] - en 5 andere.-

verkocht € 100.00