950-1080 Strips

kavel: 1000
Tom Poes e.a. (lot van 12)
-Tom Poes in den Toovertuin De Courant Het Nieuws van de Dag, 1942. Iets los bij de nietjes + Tom Poes de Bommelschat. D.A.V.I.D., no. 5, 1946 + 2 andere van Tom Poes + Panda en de Meester-Intermediair. Piet Wijn. Bijlage Intermediair nr. 22, 1980 + Kappie en de zeemeerman, De Courant het Vaderland, Den Haag, 1970 + Kappie en het geheim van El Quaxl [idem] + Eric, l'Homme du Nord. La Pierre 'Atlantis. No. 1, 1948 + Het Winterboek van Paulus + twee delen van de Paulusboom (1959) - en Paulus en de Eikelmannetjes, Ploegsma, 1965. Met (besch.) omslag.-

verkocht € 60.00
kavel: 1001
Morris - Lucky Luke
-Dupuis deel 9, 12, 15, 16, 17 en 22, 1957-63. In redelijk goede (kruisjes bij titels achterop, leesvouw bij de neep) tot zeer goede staat.-

verkocht € 180.00
kavel: 1002
Morris - Lucky Luke
-Deel 23, 24, 26 en 27, Dupuis, 1e dr., 1964-1966. Alle in goede/ zeer goede staat - en 34 andere (latere) Lucky Luke album-uitgaves.-

verkocht € 120.00
kavel: 1003
Heer Bommel Volledige Werken
-Marten Toonder. Panda, 's Gravenhage, 1990-2000. Luxe uitgave, in leer gebonden met opgeplakte voorplaat. Complete en goede set met Index.-

verkocht € 480.00
kavel: 1004
Donald Duck, Alle Klassieke verhalen
-Carl Barks, de Geïllustreerde Pers, 1992. Ca. 350 p. per deel. Complete reeks van 17 delen. Alle met stofomslag in zeer goede staat.-

verkocht € 180.00
kavel: 1005
Martin Lodewijk - Agent 327
-Dossier 3, uitgeverij L. Hc, 7e dr. 2012 + Dossier 4, uitgeverij L. Hc, eerste druk 2007. Nr. 33/125, gesigneerd en voorzien van Top Secret mapje met voorstudie in potlood + Dossier 6. Hc, Meulenhof, 2001 - en Dossier 10. Uitgeverij L. Hc, 2008. Nr. 97/150, gesigneerd en voorzien van Top Secret mapje met voorstudie in potlood + Dossier 16. 1e dr. Hc, Meulenhof, 2002.-

verkocht € 200.00
kavel: 1006
Martin Lodewijk - Agent 327
-Dossier 13 + 15 t/m 19. Uitgeverij Meulenhoff en L, 2001-2005. Delen 15 t/m 18 alle genummerd en gesigneerd met persmapje en voorschets in potlood van Lodewijk. -

verkocht € 160.00
kavel: 1007
Jijé - Jerry Spring
-L'Intégrale deel I t/m V. Hc, Dupuis, 2010-12. -

verkocht € 70.00
kavel: 1008
Jijé - Jerry Spring
-Deel 3 t/m 7, 14 en 15 in eerste druk, 1956-1965. Nummer 3 met vochtschade, nummer 5 met naampje op titelblad, nummer 7 met roestvorming bij de niet (zichtbaar door papier van rug). Verder in goede tot zeer goede staat. -

verkocht € 140.00
kavel: 1009
Hermann en Greg - Comanche
-Deel 1-5. Saga, 2007-2010. Gebonden met linnen rug. Alle met ingestoken ex libris, genummerd en gesigneerd. Deel 1 ex libris stripwinkel Fantasia 4/25, gesign. door Hermann, deel 2 ex libris stripwinkel Fantasia 3/20, gesign. door Hermann.-

verkocht € 420.00