950-1080 Strips

kavel: 1010
Peyo - Smurfen
-De Smurführer. 1e dr., Dupuis, 1965. Rug gerest., stempeltje op titelp. + De Smurfin. 1e dr., Dupuis, 1967. Lichte gebruikssporen + Dat moet je smurfen! Dupuis, 1972. Klein plekje aan rug, verder mooi - en 10 en 11 in eerste druk in zeer mooie staat + De honderste Smurf. Microverhaal, onverknipt. Bijlage Robbedoes + 3 andere - en Tekenboekje Dupuis, 1963. Smurf op voorzijde - en Les Schtroumpfs par Peyo. L'intégrale tome I & II, 2013-14.-

verkocht € 150.00
kavel: 1011
Peyo/ M. Remacle - Johan en Pirrewiet + Ouwe Niek en Zwartbaard
-Johan en Pirrewiet deel 6, 12, 13, 14, 15 en 17, Dupuis/Le Lombard, 1956-2001 in eerste druk. Deel 6 redelijk met gebruikssporen, overige delen in nette staat + De avonturen van Ouwe Niek. Deel 5, 8, 10, 14 en 17, Dupuis, 1962-1973. Deel 14 vochtvlekje op rug, overige in (zeer) goede staat - toegevoegd 4 herdrukken Johan en Pirrewiet en Kleurboekje Robbedoes, Dupuis, 1963. Ongebruikt als nieuw.-

verkocht € 120.00
kavel: 1012
André Franquin - Guust Flater
-Guust nr. 2, Flaterfeest, Dupuis, 1963. Oblong, 64 p. Gelezen ex. Rugje onderaan gerest. + facsimile box met de eerste 5 oblong delen + Guust R1-R4 Dupuis hc-uitgaves + het UHU lijmen miniboekje + Mijn vriend, de postbode, Dupuis, 1992 met ingeplakte postzegel + Les monstres de Franquin. Marsu productions, 2002. Nog in seal + Franquin Le géant du rire. Hc, Lire (Dupuis), 2015 + Ton en Tinneke. Boordevol Grappen, Lombard, 1973. Als nieuw + 60 avonturen van Ton en Tinneke, Lombard, 1973, zeer mooi + Ton de Pechvogel, Lombard, 1973, als nieuw + 60 aventures de Modeste et Pompom. Collection du Lombard. Geb. in halflinnen, 2006 - en 16 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 1013
Dupuis uitgaves
-Blondie en Blinkie ontdekken de vliegende schotels. Dupuis, 1956. Bijna nieuwstaat + De avonturen van Paul Panter. Het dodenmeer, M. Tillieux. Dupuis, 1957. Min. gebruikssporen + De beverpatroelje nr. 11: De scharlaken wolven, 1964. Net ex., licht sleets aan voorzijde rechts + dl. 13, 14 en 15 in eerste druk, alle zeer mooi - en vroege herdruk dl. 4 + Bollie en Billie nr. 1. 1e dr., 1962. Gebruikelijke leesknik en lichte gebruikssporen + De Minimensjes nr. 1 t/m 10 in eerste druk, alle in nette staat + De honderste Smurf, Peyo, Dupuis micro-bibliotheek uitgave + De geschiedenis van de auto. Robbedoes micro-bibliotheek - en 9 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 1014
Dupuis uitgaves
-Foufi en zijn tovertapijt, Kiko, Dupuis, 1968. Zeer mooi ex. + Sophie dl. 1-3, Dupuis, 1968-69. Zeer mooi + Slinger met 39 papieren vaantjes met Dupuis-stripfiguren, jaren 70 + Isabel 1-12, Dupuis, 1982-1995 - en Isabel en meneer Flophuis - en Isabel Het betoverde schilderij, Okay album - en Yoko Tsuno, Roger Leloup, deel 1 en 2 in 1e dr., nette ex.-

verkocht € 120.00
kavel: 1015
Franquin - Robbedoes en Kwabbernoot
-De Roof van de Marsupilami. Franquin, Dupuis, 1954. 1e dr. Hc. Net ex. met wat gebruikelijke vlekjes en onopvallend een naam op voorplat bovenzijde + vroege herdrukken dl. 1, 2 en 3 + dl. 20-22, 24 t/m 33 en 44 t/m 46 (incl. gesealde doublet 45 met bijgevoegd poppetje), alle in eerste druk in goede staat - en 3 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 1016
-QNR op Bretzelburg. Luxe uitgave, Dupuis, 1987 + Spirou Fantasio. Comic-Bibliothek 5, Weltbild 2005. Duitstalige uitgave + Spirou et Fantasio l'intégrale / 7. Niffle, 2005 - en 12 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1017
Theodoor Cleysters + Charly + Ragebol + Jimmie van Doren + Jerome K. Jerome
-Theodoor Cleysters nr. 1-8, Frank Le Gall. Dupuis, 1987-1994 + Le Marais du temps. Coffret collector, Dupuis, 2007. Nog in seal + Cahly 1-5, Magda/ Lapière. Dupuis Spotlight, hc, 1991-96 + Ragebol 1-3, Bom/ Frank. Hc, Dupuis Spotlight, 1987-89 + De avonturen van Jimmy van Doren, Desorgher/ Desberg. Sc, Dupuis, 1989-2000 - en Jerome K. Jerome. 1-5, Dodier/Makyo. Dupuis, 1985-87.-

verkocht € 80.00
kavel: 1018
Buck Danny + Natasja + 421
-Buck Danny, nr. 45 t/m 49, 1e dr. Dupuis, 1994-2000 + Blackbirds 1/2, hc, 2017 - en 15 vroege herdrukken van oude nummers (op houthoudend papier) - en 1e druk nummer De Vliegende Tijgers Schieten te Hulp, 1962 en De Blauwe Engelen, 1970. Beide in gebruikte staat + 421 nr. 1-5 (nr. 5 2x) en debuutreeks dl. 5, Maltaite/ Desberg, Dupuis, 1984-87 + Natasja nrs. 1-3 en 5-22, Walthéry/ Jidéhem, Dupuis, 1971-2014.-

verkocht € 90.00
kavel: 1019
Mitton + Arleston e.a.
-Vae Victis!, Mitton. Dl. I-VI en XV, SAGA, 2009 + 2 en 9 sc + de Barbaren sc, nr. 1 en Schipbreukelingen sc, nr. 1 + Askell dl. 1 en 2, Arleston/ Mourier, Uitgeverij L, 2015 - en 3 andere van Arleston + De Lemen Troon dl. 1 en 2, Jarry/ Richemont e.a., hc, Silvester, 2008-09 - en 11 diverse titels uit de hc-Talent reeks.-

verkocht € 110.00