950-1080 Strips

kavel: 1020
Hermann - Bernard Prince
-Integrale reeks dl. 1-3, hc. Elk met genummerd en gesign. ex libris. Saga, 2013 + Menace sur le Fleuve, dl. 18 hc, Le Lombard, 2010 + De Duivel der zeven zeeën deel een. Hc. Vrije Vlucht, 2008 + Het Buitensporige leven van de Nylon Man, Hermann/ Kirstein. Le Lombard, 2007 met 3 ex libris, gesign. en genummerd - en 9 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 1021
Andreas + Bilal + Schuiten + Tardi
-Rork, dl. 1 t/m 7, Lombard 1984-1993 + Cromwell Stone. Andreas + Coutoo, Blitz, hc, 1989 + Bilal nr. 1-7, sc, Big Balloon, 1990-1992 + Ik René Tardi. Krijgsgevangene in StalagIIB. Hc, Casterman, 2012 - en 3 andere van Tardi + Schoonheid. Francois Schuiten. Casterman, hc, 2012.-

verkocht € 100.00
kavel: 1022
Loisel + Pont + Saga uitgaves
-Magasin General. Loisel & Tripp, Casterman hc. Deel 1 Marie, 2006 + dl. 6, 8 en 9 + Op zoek naar de Tijdvogel dl. 1-4, Collectie Charlie sc + Het spreukenboek van de Goden nr. 2 + Peter Pan dl. 3, hc + Over de grenzen van de tijd... dl. 1 en 2. Dargaud, sc, 2004 + integrale hc, 2004 - en De Rafel, Cothias-Ordas-Winoc, dl. 1-3, hc. 2015 + Hasta La Victoria dl. 1-4, hc, Stefano Casini, Saga, 2010-12 - en 3 andere hc-uitgaves van uitgeverij Saga.-

verkocht € 75.00
kavel: 1023
Hans G. Kresse
-Indonesisch Dossier. Facsimile editie stripwinkel Fantasia, 1999. Hc exemplaar + Eric de Noorman. De Dodenridders. Deel VIa. Stichting Hans Kresse. Hc, genummerd 97/100. Met ex libris striphandel Fantasia + Mijmeringen bij een Oeuvre. Dick Matena, 1998. Hc, gesigneerd door Matena - en 3 andere van Kresse en enkele (latere) reclameflyers.-

verkocht € 60.00
kavel: 1024
Willy Vandersteen - Rode Ridder + Suske en Wiske
-Blauwe reeks hc, met linnen rug. Standaard Boekhandel, 1983-84. 6 delen compleet + Suske en Wiske Klassiek Blauwe Reeks dl. 1-5. Standaard, 1993-96. Hc met linnen rug, nog in seal + De Rode Ridder De Duisterburcht. Luxe linnen hc. 1e druk, 2009 met ex libris en wikkel nog in seal - en 4 andere uit de reeks, alle luxe in nieuwstaat, in seal + Rode Ridder dl. 207 t/m 220 uit de Standaard reeks - toegevoegd: 7 vroege drukken van Bessy.-

verkocht € 300.00
kavel: 1025
Willy Vandersteen - Suske en Wiske
-Suske en Wiske. Het grote gat. 250ste album in persmap met gesign. en genumm. ex libris + De Knokkersburcht, 2e dr. Standaard Uitgeverij, 1954. Aan rug netjes gerest. + De Speelgoedzaaier, 1e dr., 1954. Enkele kl. besch. zoals vlekjes, cijfertje en stempeltje + De Zeven Schaken. Grote luxe met grijslinnen rug, gesign. door Paul Geerts - en 43 andere, meest gewone Suske en Wiske-uitgaves in goede staat.-

verkocht € 200.00
kavel: 1026
Marten Toonder (lot van 40)
-Tom Poes en de Watergeest. Bezige Bij, 1950. In halflinnen, 61 p. Naam op schutblad, verder net ex. + Tom Poes en de Reuzenvogel. De Muinck & Co, 1946. Wat open bij rug, verder goed + Bommelbiografie Henk R. Mondria, Panda, 1974. 280 p. In gebruikte staat, met handtekening Marten Toonder + Panda en de Meesterdief. De Bezige Bij, hc met linnen rug, 1950. Lichte gebruikssporen - en 36 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1027
Marten Toonder - curiosa
-Lot met Sola lepeltje, Kobu blokkendoos (heruitgave met orig. platen) + Het 'Bloementuintje', kinderlegpuzzel, 1950 (doos aan randen besch.) + Sola lepeltje in doos + Victoria puzzel + kalender Gemeentelijk Waterbedrijf Groningen, 1966. Ongebruikt + Gimborn puzzel + 3 speldjes + 2 sleutelhangers + plastic poppetje Heer Bommel + Tom Poes Spel, Sio, 1980 - en enkele losse (latere) kaarten - en Avonturen van Tom Poes dl. 1-8, Bezige Bij, 2006-07. Oblong gebonden met linnen rug.-

verkocht € 100.00
kavel: 1028
Hergé - Kuifje
-De avonturen van Kuifje. Het geheim van de Eenhoorn. Casterman, 3e dr., 1951 + De Blauwe Lotus, 6e dr., 1955 + De Geheimzinnige Ster, 9e dr., 1958. Alle hc met linnen rug. Nette exemplaren met lichte gebruikssporen.-

verkocht € 130.00
kavel: 1029
Hergé - Kuifje
-Kuifje en het Geheim van de Eenhoorn. 6e dr., 1954 + Kuifje en het Zwarte Goud. 2e dr., 1955. Beide hc met roodpapieren rug. Nette exemplaren van vroege herdrukken uit de eerste serie.-

verkocht € 110.00