950-1080 Strips

kavel: 1030
Hergé - Kuifje
-Raket naar de Maan. 5e dr., 1956 + Mannen op de Maan. 5e dr., 1956. Beide hc met roodpapieren rug. Stempel en prijs met pen op eerste pagina Mannen op de Maan, verder nette exemplaren van deze vroege herdrukken uit de eerste serie.-

verkocht € 130.00
kavel: 1031
Hergé - Kuifje
-Het Geheim van de Eenhoorn + De Scepter van Ottokar + Raket naar de Maan. Alle vroege herdrukken van de eerste serie. Hc met roodpapieren rug. Minimale gebruikssporen; goede exemplaren.-

verkocht € 140.00
kavel: 1032
Hergé - Kuifje
-De Krab met de Gulden Scharen + De Zonnetempel + En het Zwarte Goud. Alle vroege herdrukken van de eerste serie. Hc met roodpapieren rug. Minimale gebruikssporen; goede exemplaren.-

verkocht € 160.00
kavel: 1033
Hergé - Kuifje
-Het geheim van de Eenhoorn + De Zonnetempel + De Geheimzinnige Ster. Alle vroege herdrukken van de eerste serie. Hc met roodpapieren rug. Minimale gebruikssporen; goede exemplaren.-

verkocht € 140.00
kavel: 1034
Hergé - Kuifje
-De avonturen van Kuifje reporter van de Petit vingtième. In het land van de Sovjets. Casterman, hc, 1999 met rectificatiepagina + de illegale versie uit de jaren 70 + 4 nummers van weekblad Kuifje uit 3e-7e jaargang + 5 albums met linnen rug, jaren 60 + Essay RG. het fenomeen Hergé. Gebonden, nog in seal met stofomslag - en 40 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1035
Hergé - Jo, Suus en Jokko
-Het testament van Mr. Pump, Casterman, 1e dr., 1951 + Bestemming New York, 1e dr., 1951 + De "Manitoba" antwoordt niet meer, 1e dr., hc, 1952 + De uitbarsting van de Karamako. 1e dr., hc, 1952 + De Navajavallei, hc, 1e dr., 1957. Vochtvlekje voorplat l.b., verder alle in nette staat met kleine gebruikssporen - en toegevoegd 2 andere.-

verkocht € 280.00
kavel: 1036
Hergé - Kuifje
-Het geheim van de Eenhoorn. Casterman, 1946. Eerste druk, op houthoudend papier. Redelijk goed ex. Hier en daar vlekjes, op achterzijde sporen van uitgegomd roodpotlood krabbeltje, boekblok aan achterzijde los zonder grote besch. + De Schat van de Scharlaken Rackham. 1e druk, 1947. Lichte gebruikssporen, enkele lichte besch.; enkele cm. tape, slijtageplekje ca. 1 cm. voorplat etc. - toegevoegd Kuifje in Congo, 1e dr., 1947 met uitgeknipt plaatje op p. 55 - en de Zonnetempel, 1e dr., 1949. Hapje uit rechterbovenhoek p. 1.-

verkocht € 260.00
kavel: 1037
Hergé - Kuifje. Het Gebroken Oor
-Casterman, 1946. Rode rug, op de titelpagina is de naam van de reeks 'De avonturen van Kuifje' in rood en de titel van het verhaal 'Het gebroken oor' in zwart gedrukt. Oude spelling, gedrukt op houthoudend papier. -

verkocht € 220.00
kavel: 1038
Hergé - Kuifje. De Krab met de Gulden Scharen
-Rode rug, titel binnenpagina rood, 1947. Met 4 grote kleurplaten volledig over de volle pagina zonder de tekst: lees iedere donderdag het weekblad Kuifje.-

verkocht € 315.00
kavel: 1039
Hergé - Kuifje. De Scepter van Ottokar + Mannen op de Maan + Raket naar de Maan
-Casterman, 1947-1953 en 1954. Alle in eerste druk in nette staat met lichte gebruikssporen. -

verkocht € 400.00