veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 950-1080 Strips
[1011] [1012] [1013] [1014] [1015]
kavel: 1013 verkocht € 160.00

Dupuis uitgaves

Blondie en Blinkie ontdekken de vliegende schotels. Dupuis, 1956. Bijna nieuwstaat + De avonturen van Paul Panter. Het dodenmeer, M. Tillieux. Dupuis, 1957. Min. gebruikssporen + De beverpatroelje nr. 11: De scharlaken wolven, 1964. Net ex., licht sleets aan voorzijde rechts + dl. 13, 14 en 15 in eerste druk, alle zeer mooi - en vroege herdruk dl. 4 + Bollie en Billie nr. 1. 1e dr., 1962. Gebruikelijke leesknik en lichte gebruikssporen + De Minimensjes nr. 1 t/m 10 in eerste druk, alle in nette staat + De honderste Smurf, Peyo, Dupuis micro-bibliotheek uitgave + De geschiedenis van de auto. Robbedoes micro-bibliotheek - en 9 andere.
(totaal 29)