veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 950-1080 Strips
[1056] [1057] [1058] [1059] [1060]
kavel: 1058 verkocht € 140.00

De Klaagzang van de Verloren Gewesten + Kroniek der Guldensporenslag

De Klaagzang van de Verloren Gewesten. Rosinski en Dufaux, Folio luxe editie, Dargaud, 1993-1998. Sioban, nr. 339/430 + Blackmore, nr. 355/430, gesign. met ex libris en bijlages + Vrouwe Gerfaut, nr. 4/380. Gesign. met bijlage en boekje. + Kroniek der Guldenspoorenslag. R. Matton/ Ch. Verhaeghe, Talent, 1994. Lente, Herfst en Winter. Alle folio in halflinnen, genummerd en gesigneerd.
(totaal 6)