veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1200-1213 Typografie
[1201] [1202] [1203] [1204] [1205]
kavel: 1203 verkocht € 90.00

[Rudolf von Larisch] "Logik ist geordnete Finsternis, Mystik ist Rhytmische Helle".

"Rudolf von Larisch". Geciteerde tekst in gouache op een 17de-eeuws letterdruk indexblad, gemonogrammeerd en gedateerd "GB 91", met centraal het citaat, de rest van het blad met indeling in potlood in ongelijke rechthoekige vlakken deels met waterverf ingekleurd, 28,5 x 20,5 cm., ingelijst onder passe-partout.
Fraai en uniek eerbetoon aan de grote Oostenrijks typograaf Rudolf von Larisch (1856-1934).