DE KLEINE KONING.
This item contains no English description.
See the Dutch description: De kleine Koning. Een sprookje bij twaalf platen van Hans Pellar, verteld door Fritz von Ostini, vertaling van Top Naeff. Uitgegeven te Amsterdam in het jaar MCMX door Van Holkema & Warendorf.
Groot folio in linnen band met goud-, zwart- en blauwopdruk. Op zwaar papier. Met tipped-in plates. Voorplat iets 'gebubbeld' maar gaaf. Mooi exemplaar van werkelijk prachtige uitgave.