400-437 Kunst- en kunstboeken

veiling / 1 april 2010
[400 - 409] [410 - 419] [420 - 429] [430 - 437]
kavel: 420
BEELDENDE KUNST I.
-B. Merema, 1935, 2e en 3e duizendtal. Oblong ringbandmap waarin een verzameling van 104 afb. in 10 groepen ingedeeld in opdracht van het bestuur der vereniging tot bevordering van het aesthetisch element in het voortgezet onderwijs. O.a.aanplakbiljetten, exlibris en gelegenheidsgrafiek. + 2 andere. -
€ 25 - € 50
kavel: 421
ZADKINE.
-Twee figuren. Originele zeefdruk. 50 x 48 cm. (b x h). Nr. 58/65. Fraai ingelijst achter glas. -

verkocht € 600.00
kavel: 422
W. KLAVER.
-"Rentmeesters Huis te Delden" Olieverf op doek. Ingelijst, signatuur L.O.-
€ 150 - € 250
kavel: 423
KATHE KOLLWITZ.
-Kathe Kollwitz Mappe. Herausgegeben vom Kunstwart. Munchen, Georg W. Callwey, z.j. 13 bladen (losbladig) met tipped-in plates met reproducties van werk van Kollwitz. Met losbladige titelpag. In orig. pap. map. (besch.).-
€ 40 - € 70
kavel: 424
MARC CHAGALL.
-Vitraux pour Jerusalem. Introduction et notes de Jean Leymarie. Monte Carlo, Andre Sauret, 1962. 210 p. Linn. Met 2 orig. litho's van Chagall.-

verkocht € 200.00
kavel: 425
OPEN OOG.
-Avantgardecahier 1 en 2. Red.: Wim Brusse, Jaffe, Kloos, Rietveld, Sandberg, Mart Stam. Rotterdam, W.L. en J. Brusse, nr. 1 1946, nr.2 niet gedateerd. [pag. ongenumm]. Geniet. (totaal 2)-

verkocht € 60.00
kavel: 426
PENCK, A.R.
-PENCK, A.R. Mein Protokoll. 3. Bitterfelder Konferenz. 1. Auflage. Heidelberg, Edition Staeck, 1993. [pag. ongenumm.]. Linn. Stofomsl. Met uitgebreide sign. Penck op schutblad. -
€ 40 - € 80
kavel: 427
SAM FRANCIS.
-MICHAUD, YVES. Sam Francis. Paris, Daniel Papierski, 1992. 269 p. Linn. stofomsl. Met orig. litho Sam Francis. In slipcase.-

verkocht € 50.00
kavel: 428
HANS WAP.
-Hans Wap. Stills. 2 orig. litho's in omslag. "one step" (nr. 81/90, 1989, gesigneerd) en "par avion" (nr. AP, gesigneerd, 1988). 20 x 26 resp. 22 x 25 cm. (totaal 2)-

verkocht € 40.00
kavel: 429
BECKERS.
-3 zeefdrukken. Amsterdam Brug, gesigneerd, genumm. 31/100 + Amsterdam 1972, zeefdruk, gesign. 41/100 + Amsterdamse Gracht, gesigneerd, 36/100. -
€ 100 - € 200