400-437 Kunst- en kunstboeken

veiling / 1 april 2010
[400 - 409] [410 - 419] [420 - 429] [430 - 437]
kavel: 430
MAX BIL.
-Compositie met wit centrum. Zeefdruk 59,8 x 59,8 cm-
€ 50 - € 80
kavel: 431
ALMIR MAVIGNIER.
-Galerie Meißner. Zeefdruk. 84 x 60 cm -
€ 60 - € 100
kavel: 433
LEGER, F.
-Lithografie, ca 1970. 450/500 -

verkocht € 190.00
kavel: 434
BESSERIK
-Lithografie, 42/100, 1979. Gesign.-

verkocht € 80.00
kavel: 435
LURCAT
-Lithografie 80/200. Gesign. -

verkocht € 100.00
kavel: 436
BITRAN
-"Noir Coupant", 1975. 44/50, lithografie. Gesign.-
€ 50 - € 100
kavel: 437
LAYOS KASSAK
-Lithografie, 168/200, gesigneerd.-

verkocht € 100.00