LOT 407
SOLD €210,00

H. VAN KRUININGEN.

This item contains no English description. See the Dutch description: Halewijn. Acht kleurenlithos's van H. van Kruiningen bij het lied van heer Halewijn. Schiedam, Verwey, 1956.

Folio. Oplage 250 genumm. en gesign. ex. D.i. nr. 117. Gesigneerd. losbladig in pap. omsl. + IDEM. Gilgamisch. Flood of Herb and of Life. Eight coloured lithographs to the Eleventh Canto of the Epic of Gilgamish. Amsterdam, Le Canard, 1955. Losbladig in pap. omsl. Oplage 100 genumm. en gesign. ex. D.i. nr. 95. (totaal 2)