veiling / 1 april 2010 / 400-437 Kunst- en kunstboeken
[405] [406] [407] [408] [409]
kavel: 407 verkocht € 210.00

H. VAN KRUININGEN.

Halewijn. Acht kleurenlithos's van H. van Kruiningen bij het lied van heer Halewijn. Schiedam, Verwey, 1956.
Folio. Oplage 250 genumm. en gesign. ex. D.i. nr. 117. Gesigneerd. losbladig in pap. omsl. + IDEM. Gilgamisch. Flood of Herb and of Life. Eight coloured lithographs to the Eleventh Canto of the Epic of Gilgamish. Amsterdam, Le Canard, 1955. Losbladig in pap. omsl. Oplage 100 genumm. en gesign. ex. D.i. nr. 95. (totaal 2)