veiling / 1 april 2010 / 400-437 Kunst- en kunstboeken
[412] [413] [414] [415] [416]
kavel: 414 verkocht € 35.00

DE PORTEFEUILLE.

De portefeuille, in de salons ter kunstbeschouwing aangeboden. Twintig platen, met bijgevoegde lectuur. 's Gravenhage, K. Fuhri, 1853. [geen pag.]. orig. verguld linn. Met zowel gegr. als gelithogr. platen.