DE PORTEFEUILLE.
This item contains no English description.
See the Dutch description: De portefeuille, in de salons ter kunstbeschouwing aangeboden. Twintig platen, met bijgevoegde lectuur. 's Gravenhage, K. Fuhri, 1853. [geen pag.]. orig. verguld linn. Met zowel gegr. als gelithogr. platen.