veiling / 1 april 2010 / 400-437 Kunst- en kunstboeken
[427] [428] [429] [430] [431]
kavel: 429 € 100 - € 200

BECKERS.

3 zeefdrukken. Amsterdam Brug, gesigneerd, genumm. 31/100 + Amsterdam 1972, zeefdruk, gesign. 41/100 + Amsterdamse Gracht, gesigneerd, 36/100.
Elk 64 x 49 cm.