veiling / 1 april 2010 / 400-437 Kunst- en kunstboeken
[433] [434] [435] [436] [437]
kavel: 435 verkocht € 100.00

LURCAT

Lithografie 80/200. Gesign.
56 x 76 cm. Scheurtjes in de (ruime) witmarge, stempel GG l.o.