veiling / 1 april 2010 / 400-437 Kunst- en kunstboeken
[434] [435] [436] [437]
kavel: 436 € 50 - € 100

BITRAN

"Noir Coupant", 1975. 44/50, lithografie. Gesign.
76 x 57 cm