veiling / 1 april 2010 / 480-545 Affiches
[529] [530] [531] [532] [533]
kavel: 531 € 300 - € 500

LOUIS DE VRIES.

Jubileum 1901-1926. Huib Luns(1881-1942), litho, druk Senefelder Amsterdam. Affiche voor de uitvoering van Hendrik IV, onder regie van Frank Luns, ter gelegenheid van het 25 jarig jubileum van acteur Louis de Vries (1872-1940). 123 x 87 cm.
Versteviging aan randen en vouw in midden, enkele plekjes gerestaureerd.