662-749 Reclame- en plaatjesalbums

veiling / 1 april 2010
[662 - 671] [672 - 682] [683 - 692] [693 - 702] [703 - 712] [713 - 722] [723 - 732] [733 - 742] [743 - 749]
kavel: 672
RECLAMEPLATEN LEVENSVERZEKERING AURORA
-Twaalf Provinciënspel. Philips Reclamehandel, Amsterdam, ca 1935. Platen bestaande uit 2 vellen, waarin uitgesneden stukjes met bijgeleverde velours stof (in een zakje aan achterzijde van de reclameplaat) kon worden ingeplaatst tussen de vellen om een eigen schilderij te maken, hetwelk bij deze exemplaren keurig is gedaan. Dit zijn plaat nr. 2,3,6,7 en 9. -

verkocht € 60.00
kavel: 673
DE KLOK, HEERDE: HET NIKKERTJE
-Met platen naar teekening van Van Geldorp, woorden van W.A.Timmerman, geniet, 10 pag. + De Modderstad, idem. -En Affiche Klokpoeder maakt alles schoon! (ca. 1940, 70 x 33 cm, met vouw in het midden)-
€ 80 - € 130
kavel: 674
GEBROEDERS KOSTER NAARDEN-BUSSUM: HET A IS EEN AAPJE DAT EET UIT ZIJN POOT VAN TOEN EN NU.
-Gebr. Koster, 1950. Oblong, ringband. ABC album met 26 ingeplakte kleurendrukjes bij de illustraties zoals die vroeger waren (ca 1850) en 26 kleurendrukjes bij de illustraties zoals Ellie Wessels deze voor de nieuwe uitgave ontwierp (1950). -

verkocht € 40.00
kavel: 675
DE BETUWE TIEL: DE AVONTUREN VAN FLIPJE
-Oblong blauwe en oranje band, met complete sets filmstroken die ingelegd konden worden. -

verkocht € 95.00
kavel: 676
DE ERVEN DE WED. J. VAN NELLE, ROTTERDAM: HOLLANDSCHE KUNST
-Oblong album, 1903, compleet met alle 320 ingestoken plaatjes.-
€ 100 - € 150
kavel: 677
FABRIEK DE BIJENKORF: HONIG'S MAIZENA ALBUM I-III
-Vh M.K.Honig, Koog aan de Zaan. De eerste 2 dln. in oblong formaat, hc met linnen band. Compleet met alle plaatjes.-

verkocht € 90.00
kavel: 679
KAHREL'S THEE GRONINGEN: ALBUM THEE-CULTUUR OP JAVA
-Plaatjesalbum met insteek-fotoplaatjes. Reliefdruk op voorzijde. Compleet met 40 plaatjes.-

verkocht € 60.00
kavel: 680
N. CHR. SCHEURKALENDER 1883:
-Twaalf tafereelen uit het leven van MICHIEL ADRIAANSZ. DE RUYTER. H. De Hoogh & Co, Amsterdam, 1882. H.H. Blankenberg Jr. 12-bladige leporello uitg. met twaalf opgeplakte gelith. plaatjes.-

verkocht € 70.00
kavel: 681
HAUST KONINKLIJKE FABRIEKEN: De avonturen van Piet Guit, zijn Klepper en zijn Haust beschuit
-Touwgebonden, ca 1930. Met tekeningen van A.M. Guthschmidt, tekst Antoinette van Dijk. Compleet met 100 kleine en 2 grote platen.-
€ 50 - € 80
kavel: 682
K. TEN HAVE'S KOFFIE- THEE EN TABAKSHANDEL, DEVENTER: De verdere geschiedenis van Langejan en zijn Ezel Caliban
-Doot H. Vettewinkel (deel II). Ill. Peter Lutz. 47 pag. Compleet met alle 125 plaatjes. -
€ 70 - € 120