662-749 Reclame- en plaatjesalbums

veiling / 1 april 2010
[662 - 671] [672 - 682] [683 - 692] [693 - 702] [703 - 712] [713 - 722] [723 - 732] [733 - 742] [743 - 749]
kavel: 703
DE ERVEN WED. J. VAN NELLE: Hollandsche Kunst.
-1903, compleet met alle 320 ingestoken plaatjes. Net exemplaar. + het bijboekje Bijschriften van de 320 Photo's Hollandsche Kunst, 55 pag. -

verkocht € 100.00
kavel: 704
E.DUNLOP & CO, BISCUITFABRIEK PATRIA: De Fabel van het Dwerghert.
-M.C.van Zeggelen, Amsterdam, ca 1930. Ills. E. van Rees. Compleet met alle plaatjes.-

verkocht € 60.00
kavel: 705
MAPLE LEAF CANADIAN CHEWING GUM MANUFACTURERS, AMSTERDAM: Filmstars Album.
-Oblong, geniet. Compleet met 175 kleurenplaatjes. -

verkocht € 110.00
kavel: 706
THE VITTORIA EGYPTIAN CIGARETTE COMPANY: Nederlandsche Artisten
-1933, kleine versie. Compleet met 44 van de 60 plaatjes. Op de plek van de meeste niet-uitgegeven plaatjes is een uit tijdschriften gehaalde beeltenis van de artiest geplakt. -

verkocht € 160.00
kavel: 707
UTRECHTSE MELKINRICHTING EN ZUIVELFABR. A. BOERS: Album uit oude tijden
-Amsterdam, 1929. Gebonden uitgave, compleet met alle 80 plaatjes.-

verkocht € 30.00
kavel: 708
VERKADE BISCUITS: Complete set van 12 Verkadekaarten
-Ontwerp A. Ost, drukkerij Kotting, Amsterdam, ca 1912. Gelithografeerde kaarten, ongelopen, in goede staat.-
€ 150 - € 250
kavel: 709
UNESCO: Album Nederland-Suriname-Ned.Antillen & Album Nederland-Ned. Nieuw-Guinea
-Album van Nederland dl I&II, ca 1955. Uitgegeven door International Picturestamp System, alleenverkoop Unesco Centrum Nederland. Compleet met alle fotoplaatjes in de twee ringbandmappen.-

verkocht € 60.00
kavel: 710
RADION: Verteld en getekend in de 12 kostelijke dierenboekjes.
-Originele leporello-map met de 12 boekjes.-

verkocht € 60.00
kavel: 711
VERKADE: Hans de Torenkraai
-H.E.Kuylman, 7e druk, 1940. Zeldzame druk zonder de grote platen, in oplage van 500 verschenen.-

verkocht € 40.00
kavel: 712
COOP DE EENHEID, ZAANSTREEK: Wat de oude barend vertelde!
-Ca 1935, geniet, 16 pag. Compleet met alle plaatjes.-
€ 35 - € 60