WAPENS.
This item contains no English description.
See the Dutch description: Wapenen der Wel Edele Heeren Dyckgraven & Hoogbaljuwen, Hoogheemraden, Rentmeesters, en Secretarissen van Rhynland. Gravure op 2 bladen, samen ca. 70 x 50 c., ingelijst achter glas. [vermoedelijk 1737]
Het laatste gedateerde wapen, van Adam Philipd van der Duym, is gedateerd 1737. Daarna volgt nog een ongedateerd wapen en een later opgeplakt wapen van Mr. Gillis de Glarges.