veiling / 1 april 2010 / 951-1026 Overige boeken
[981] [982] [983] [984] [985]
kavel: 983 verkocht € 110.00

HERALDIEK.

Wapenen der Wel Edele Heeren Dyckgraven & Hoogbaljuwen, Hoogheemraden, Rentmeesters, en Secretarissen van Rhynland. Gravure op 2 bladen, samen ca. 70 x 50 c., ingelijst achter glas. [vermoedelijk 1737]
Het laatste gedateerde wapen, van Adam Philipd van der Duym, is gedateerd 1737. Daarna volgt nog een ongedateerd wapen en een later opgeplakt wapen van Mr. Gillis de Glarges.