602-659 Curiosa

veiling / 1 april 2010
[602 - 611] [612 - 621] [622 - 631] [632 - 641] [642 - 651] [652 - 659]
kavel: 622
RECLAME: LICHTBAK WOLTERS WOORDENBOEKEN
-Jaren '50. In bruin-geel glas, volledig origineel in goede staat. Enkel de stekker en lamp ontbreken.-

verkocht € 50.00
kavel: 623
AANDELEN.
-LOT met vele tientallen aandelen, winstbewijzen en effecten. o.a. van Peudawa Petroleum Maatschappij, Amsterdam. (1912), Mijnbouw Maatschappij Kahajan, Soerabaja (1900) en Nederlandsch-Zuid-Afrikaansche Diamantmijn-Maatschappij, Amsterdam (1894). -

verkocht € 110.00
kavel: 624
BOUWKUNST.
-Rijksgebouwendienst. LOT met ca. 20 grootformaat bestektekeningen van de Rijkspostspaarbank Amsterdam Slotervaart. Meest gedateerd 1954-1956. In twee originele maar beschadigde mappen. -

verkocht € 50.00
kavel: 625
COLLECTIE NEDERLANDSCHE SEINTOESTELLEN FABRIEK
-Fabriekscollectie van enkele honderden voorbeelddocumenten, zoals een door werknemers te ondertekenen oplegging van geheimhouding, folders, briefhoofden, nota's etc. Ingeplakt in 3 mappen.-
€ 250 - € 400
kavel: 626
AMESFOORT: COLLECTIE STUDIO JAN WILMINK, RECLAMEBUREAU DE KEI.
-Ontwerpmappen met ingeplakt origineel uitgebrachte en niet-uitgebrachte reclame-ontwerpen van Jan Wilmink. -
€ 650 - € 850
kavel: 627
PUZZEL EGYPTIAN CIGARETTES KIZIM EMIN.
-Cario, Egypt, Alexandria. Illustrator onbek., ca 1925. -

verkocht € 50.00
kavel: 628
4 CHINESE POPJES
-Deze in zijde geklede poppen werden voor WOII door Chinezen in Nederlands Indië langs de deuren verkocht.-
€ 50 - € 80
kavel: 629
ARSOL APELDOORN: SNEEUWWITJE LEGPUZZELS
-Complete set. Puzzels waren gratis verkrijgbaar per puzzel bij 2 pakken 1-2-3. Dit is de complete set van 6 puzzels nog in orig. verpakking. -

verkocht € 80.00
kavel: 630
ARSOL 1.2.3. SPROOKJESPUZZELS
-Complete set van 4 puzzels. Willy Schemerle, ca. 1935. Met 'Konijnendansje', 'De nieuwe wieg', 'Vader Beer vertelt sprookjes' en 'Beertjes in 't bad'. Alle in originele enveloppe.-
€ 35 - € 50
kavel: 631
COCAINE EN OPIUM
-Firma van Tubergen, fabriek van gecomprimeerde geneesmiddelen, ca. 1903. Hydrochloras Cocaini per tablet 0.010. Buisje met ca. 20 tabletten. + orig. 1 mgr.buisje en een flesje met opium.-

verkocht € 80.00