[1782] [1783] [1784] [1785] [1786]
kavel: 1784 verkocht € 500.00

Jan van Oort (1867-1938)

Aquarel No. 4 landkikvorschen. Linksonder gesigneerd J. van Oort. Ingelijst achter passe-partout. Beeld 27,5 x 17,5 cm.
Van Oort is vooral bekend geworden met zijn afbeeldingen van dierfiguren in de Verkade albums. Hij bezocht jarenlang Artis om studie te maken van dierfiguren in hun omgeving.