U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1700] [1702] [1703] [1704]
kavel: 1702 verkocht € 300.00

[Bauhausbücher. László Moholy-Nagy] 7 titels: (1) Bauhausbücher 10: J.J.P. Oud.

Holländische Architektur. Schriftleitung Walter Gropius, L. Moholy-Nagy. München, A. Langen, 1926, 85,(1) p., 39 illustraties, oorspronkelijk linnen, 4to.
Eigenaarsnaam op Franse titel, linnen licht roestvlekkig. Zeer net exemplaar; (2) Laszlo Moholy-Nagy. Von material zu Architektur. Faksimile der 1929 eschienenen Erstausgabe [deel 14] (...). Ed. H.M. Wingler. Mainz/ Berlin, F. Kupferberg, 1968, 250,(2) p., 209 illustraties, oorspronkelijk linnen met stofomslag, 4to (verkleurd op de rug). Verschenen in de serie Neue Bauhausbücher; (3) Idem. Painting photography film. With a note by Hans M. Wingler (...). Londen, Lund Humphries, 1969, 1ste Engelse editie, 150 p., 100 illustraties, oorspronkelijk linnen met stofomslag, 4to. "A Bauhaus book", vertaling van deel 8 uit de oorspronkelijke reeks Bauhausbücher. Met nog 4 andere. (totaal 7)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS