U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1700] [1702] [1703] [1704] [1705]
kavel: 1703 verkocht € 70.00

[Karel Appel] 6 titels: (1) Karel Appel. Works on paper.

Foreword by Marshall Mc. Luhan. Improvisation and essay by Jean-Clarence de Lambert. English version by Kenneth White. New York, Abbeville Press, 1980, 256 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen, folio.
Linnen wat smoezelig en zonder stofomslag. Met gesigneerde opdracht in pen door Karel Appel boven zijn portret op pagina 1: "A Wim Beeren avec amitié de Karel Appel, 22 sept. 1980 Monaco". Zie ook kavel 1480 voor een ander gesigneerd exemplaar. En met nog 5 kleine publicaties, alle n.a.v. tentoonstellingen van werken van Karel Appel. (totaal 6)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS