U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1702] [1703] [1704] [1705] [1706]
kavel: 1704 verkocht € 200.00

[Corneille] Improvisations [C.] Dotremont - Corneille '49.

Zonder plaats, Karel van Stuijvenberg, 1990, gedrukt in 110 door Corneille gesigneerde en genummerde exemplaren (één van 100 Arabisch genummerde exemplaren), titelblad en colofonblad met daartussen 14 éénzijdig bedrukte bladen met illustraties door Corneille bij gedichten van Christian Dotremont, gebonden als leporello van 16 dik kartonnen bladen (uitgeklapt is de leporello meer dan 4 meter lang) tussen linnen platten, in linnen schuifdoos, folio.
Voorheen ongepubliceerd manuscript uit 1949. Zeldzaam. Door de sterkte van de bladen kan de leporello fraai rechtop worden uitgestald. Met nog 1 kleine publicatie over Corneille toegevoegd. (totaal 2)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS