U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1703] [1704] [1705] [1706] [1707]
kavel: 1705 verkocht € 150.00

[Lucebert. Met opdracht] 8 items: (1) Lucebert. Lithologie. Zehn Gedichte. Zehn Lithos.

Hilversum, Steendrukkerij De Jong & Co., 1960, (40) p., gedrukt in 1000 exemplaren (één van 300 exemplaren van de Duitstalige editie), 1 dubbelp. litho (geteld als 2 litho's) en 8 litho's over de volledige pagina door Lucebert, losbladig als uitgegeven in oorspronkelijk omslag, 4to formaat.
Exemplaar van de schaarse Duitstalige editie, bovendien met opdracht in potlood "Voor Wim Beeren van Lucebert & Tony [Swaanswijk]". En met nog 7 kleine andere over dezelfde. (totaal 8)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS