U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1707] [1708] [1709] [1710] [1711]
kavel: 1709 verkocht € 130.00

[Tajiri] Twee items, w.v. één met opdracht: (1) Shinkichi Tajiri. Skulpturer.

Tentoonstellingscatalogus door M. Nanne Brahammer e.a. Malmö, gedrukt door Skanetryck AB voor Lunds Konsthall, 1971, 149 (van 150?) tweezijdig bedrukte bladen met talloze foto's door E. van der Elsken, Tajiri e.a. en filmstills door Ake Hedström, later draadgebonden, 6,2 x 16,3 cm.
Het boekje was oorspronkelijk gebonden middels een plastic schroef, PiCarta (2 exemplaren) geeft een paginering van 150 p. platen weer. Curieuze en zeldzame tentoonstellingscatalogus, die tweezijdig te benaderen is. Het boekje fungeert behalve als tentoonstellingscatalogus ook als flipbook, waarbij de kunstenaar te zien is terwijl hij een ballon opblaast; (2) Tajiri. Teksten door Willem K. Coumans, Peter Janssen en Marcel Vleugels. Heerlen, A.B.P., 1991, rijk geïllustreerd (o.a. met uitslaande platen met de tekstrol met de genealogie van de familie van de kunstenaar), oorspronkelijk halflinnen met stofomslag, 4to. Met gesigneerde opdracht: "For Wim [Beeren] with best wishes, Shinkishi Tajiri dec. '91". (totaal 2)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS