[1708] [1709] [1710] [1711] [1712]
kavel: 1710 verkocht € 440.00

[Tetsumi Kudo] 9 items: (1) "Happy new year".

Nieuwjaarskaart in aquarel, gesigneerd "Tetsumi Kudo 1973 Paris" en gesigneerd "Hiroko, Kori" onder de tekening, met zegelstempel rechts onder, opgeplakt op karton met goudkleurige bies, 24 x 24 cm.
Deels vergeeld/ stofvlekkig, de hoekjes geknikt; (2) Kudo. Instant sperm. Kudo. co. Ltd. Teksten door Pierre Restany, Otto Hahn en Wim. A.-L. Beeren. Parijs, Galerie Mathias Fels & Cie, 1967, gedrukt in 1000 exemplaren, (16) p., 12 fotografische illustraties, oorspronkelijk geniet omslag, groot 8vo (zeer goed exemplaar); (3) Tetsumi Kudo. Cultivation by radioactivity in the electronic circuit. Loenersloot, Galerie Mickery, 1968, (20) p., rijk geïllustreerd (o.a. met bifolium gedrukt in roze op "overtrekpapier", herhaald op oorspronkelijk omslag), 4to. En met nog 6 andere (vroege) tentoonstellingscatalogi (incl. 1 dubbele) over dezelfde. (totaal 9)