U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1720] [1721] [1722] [1723] [1724]
kavel: 1722 verkocht € 100.00

[Willem de Kooning. Gesigneerd] Willem de Kooning. The North Atlantic Light 1960-1983.

Het Noordatlantisch licht. Tentoonstellingscatalogus onder redactie van Edy de Wilde, Rini Dippel en Dorine Mignot. Ontwerp catalogus Wim Crouwel en Arlette Brouwers. Amsterdam, Stedelijk Museum, 1983, gedrukt in 3000 exemplaren, 62 (kleuren)illustraties en 1 fotografisch portret, oorspronkelijk omslag, 4to.
Stedelijk Museum Catalogus nr. 700. Met gesigneerde opdracht in ballpoint op het vooromslag: "To Dorini [= Dorine Mignot] with love Bill de Kooning". De tentoonstelling werd aansluitend ook gehouden in het Louisiana Museum of Modern Art, Humblebaek, en in het Moderna Museet, Stockholm. Met nog een ongesigneerd exemplaar van hetzelfde werk en 1 andere. (totaal 3)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS