U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1722] [1723] [1724] [1725] [1727]
kavel: 1724 verkocht € 260.00

[Happenings. Fluxus. Nam June Paik] Kill pop-art!! Robot-opera (N.J. Paik).

Tweezijdig bedrukte flyer met "aankondiging" en "programma", z.d. (1964), met fotografische illustratie door Peter Moore, 21,5 x 28 cm. (uitgevouwen).
Garde Festival, Judson Hall, No. FXC1656. Zonder de enveloppe waar de flyer oorspronkelijk in heeft gezeten ("The world of Charlotte Moorman", envelope No. 4, No. FXC0772); (2) Gondola happening. Charlotte Moorman (New York). Nam June Paik (Seoul). Venice, Ponte Rialto. 18 June Saturday 11 PM. Flyer zoals de eerstgenoemde, z.d. (1966), 22,5 x 28 cm. (uitgevouwen) (iets gekreukt). Aankondiging van een happening bij de Ponte di Rialto, op de avond van de opening van de 33ste Biënnale van Venetië, op 18 juni 1966. O.a. met citaat betreffende de stad, toegeschreven aan John Cage door Heinz-Klaus Metzger. En met nog 3 andere over Nam June Paik. (totaal 5)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS