U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1723] [1724] [1725] [1727] [1728]
kavel: 1725 verkocht € 440.00

[Kinetische kunst. Sérvulo Esmeraldo] Branco-preto branco-preto. Xiligravuras de Sérvulo

Esmeraldo, texto de Jacob Klintowitz. Fortaleza, Imprensa Universitária da UFC, Coleçao Códices Ediçoes Xisto Colonna, 1982, serie van 15 houtsneden door Esmeraldo, alle gesigneerd en "41/ 60" in potlood, met tekstboekje door Klintowitz genummerd 41 en gesigneerd door de kunstenaar en de schrijver in potlood in het colofon, 8 p., draadgebonden, samen in de oorspronkelijke chemise en kartonnen schuifdoosje genummerd 41 in potlood op de rug, 18,5 x 13 cm.
Inhoud in zeer goede staat. Het watervlekkige kartonnen doosje mist een zijkantje en het andere zijkantje is los. Indrukwekkende, zeer zeldzame serie van de in 1929 geboren en in 2017 overleden Braziliaanse kunstenaar Sérvulo Esmeraldo.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS