U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1724] [1725] [1727] [1728] [1729]
kavel: 1727 verkocht € 120.00

[Franck Gribling/ Theo Niermeijer] 2 titels: (1) Aproportionele schilderkunst

van Franck Gribling. 6-26 juni 1964 in 't Venster, Rotterdam (...). (16) p. bestaande uit 8 pagina's tekst en 1 illustratie op groen papier en 8 pagina's op glanzend rood papier met een paginagrote letter uit de naam Gribling op elke pagina (deze rode bladen gebonden als blokboek), oorspronkelijk geniet zilverkleurig omslag, 19,5 x 25 cm. (hier en daar wat kreukjes).
Gesigneerd en genummerd "Gribling no. 19" in ballpoint op binnenzijde achteromslag. Zeer zeldzaam, slechts 1 exemplaar in PiCarta (Rijksmuseum); (2) Taktylen en ijzeren beelden door Gribling en Niermeyer in Galerie 845, november 1963. Catalogus ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling, genummerd XI/75 in viltstift en gesigneerd "Gribling" in ballpoint onder het colofon, 22 éénzijdig bedrukte bladen w.o. 3 bladen van zwart glimmend papier w.v. twee beschilderd in zwart, enkele half-doorzichtige bladen en enkele bladen van grijs papier, meerdere bladen met illustraties, oorspronkelijk geniet omslag, 33,5 x 22 cm. Meerdere bladen los vanwege onzorgvuldig nieten. Minimale andere interne defectjes (o.a. eigenaarsnaam op p. 1 waar verder alleen "845" gedrukt is). Omslag verbleekt. Ook deze publicatie slechts 1x in PiCarta (UVA). (totaal 2)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS