[1727] [1728] [1729] [1730] [1731]
kavel: 1729 verkocht € 190.00

[Alechinsky] 3 titels: (1) Moi qui j'avais. Christian Dotremont et dessins de Pierre

Alechinsky. Parijs, G. Girard, 1961, gedrukt in 300 genummerde exemplaren (dit is nummer 244), met 10 illustraties door Alechinsky (8x paginagroot en 2x over de halve pagina), oorspronkelijk omslag met gelithografeerd titeletiket met illustratie van Alechinsky, klein 8vo (zeer goed exemplaar).
Met gesigneerde opdracht van de schrijver: "A monsieur Beeren, entre deux trains, entre deux visites, Cordialement Ch. Dotremont, La Haye, Janvier 1962". Elk exemplaar heeft een ander omslag. Alechinsky, The Complete Books, 18. Met nog 2 andere over Alechinsky. (totaal 3)