U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 1 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1728] [1729] [1730] [1731] [1732]
kavel: 1730 verkocht € 1200.00

Zeven diverse items: (1) De ordine geometrico Gerhard Merz.

Amsterdam, tentoonstellingscatalogus De Appel, 1990, (20) p., 7 illustraties, oorspronkelijk linnen, oblong folio.
Linnen wat verkleurd en met enkele slijtplekjes. Gesigneerd in potlood op de blanco tegenover het colofon; (2) Agnes Martin Paintings and Drawings. Schilderijen en Tekeningen. Gemälde und Zeichnungen. Peintures et Dessins. 1974-1990. Amsterdam etc., tentoonstellingscatalogus Stedelijk Museum etc., 1991, 160 p., met 10 losse platen gedrukt op overtrekpapier, illustraties, oorspronkelijk omslag, samen in kartonnen portfolio, 30,5 x 30,5 cm. Met nog 5 andere over Bernard Buffet, Peter Struycken e.a., w.o. de nummers 4-6 in de Signature-reeks. (totaal 7)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS 

Bekijk favorieten