U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 1 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1730] [1731] [1732] [1733] [1734]
kavel: 1732 verkocht € 700.00

Leon Polk Smith. Torn drawings.

New York, Chalette, 1965, gedrukt in 500 genummerde en gesigneerde exemplaren, serie van 10 opgeplakte, gekleurde platen met letterdruk titelpagina, verklaring van de uitgave en colofon, los als uitgegeven in oorspronkelijk omslag, folio (omslag met wat kreukjes).
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS 

Bekijk favorieten