U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1731] [1732] [1733] [1734] [1735]
kavel: 1733 verkocht € 100.00

[Francisco Clemente] Allen Ginsburg. White Shroud. Weisses Totenbuch.

Basel, Kunsthalle, 1984, gedrukt in 1111 genummerde exemplaren, 12 tweezijdig bedrukte glad papieren bladen met tekst van Ginsberg in facsimile en illustraties/ platen door Clemente, verder 4 bladen op dik papier w.v. één met gezeefdrukte illustratie (de overige blanco), los ingelegde Duitstalig bifolium, oorspronkelijk goudgeletterd linnen met stofomslag, folio.
Linnen verbleekt. Met nog 1 andere toegevoegd. (totaal 2)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS