U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1732] [1733] [1734] [1735] [1736]
kavel: 1734 verkocht € 70.00

[Vito Acconci. Gesigneerd] 8 titels: (1) Vito Acconci talks to Louwrien Wijers.

Velp, Jan Brand, Kantoor voor Cultuur Extracten, 1979, eerste druk uitgegeven in 500 exemplaren, (2),105,(1) p., met vele illustraties, oorspronkelijk omslag (zeer goed exemplaar).
Gesigneerd in ballpoint door Acconci en Wijers boven het colofon. Op band opgenomen interview, afgenomen in Amsterdam, waar Acconci verbleef ter voorbereiding van zijn retrospective-show in het Stedelijk Museum; (2) Vito Acconci. Kunstmuseum Luzern 7. Mai - 11. Juni 1978. Red. M. Eigenheer, M. Kunz. Luzern, Kunstmuseum, 1978, gedrukt in 1000 exemplaren, zonder paginering, vele illustraties, oorspronkelijk omslag, 4to (lichte slijtage). En met nog 5 andere over dezelfde en 1 titel door Louwrien Wijers. (totaal 8)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS