U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1733] [1734] [1735] [1736] [1737]
kavel: 1735 verkocht € 190.00

[Sol LeWitt] 3 items: (1) The location of three geometric figures.

Three wall drawings, Sol LeWitt, 1974. La posizione di tre figure geometriche. Tre disegni su parete (...). Turijn, Tipografia Petrino voor Galleria Sperone, (1974), tekst in Italiaans en Engels, (12) p., met 3 illustraties, oorspronkelijk geniet omslag.
Vouw in laatste blad en achteromslag, rug sleets. Zeer zeldzaam, slechts één exemplaar in PiCarta (Stedelijk Museum Amsterdam). Er bestaat een publicatie met dezelfde Engelse titel, die werd uitgegeven naar aanleiding van een tentoonstelling in Brussel, mei-juni 1974. Wij konden niet achterhalen welke publicatie eerder verscheen; (2) Sol LeWitt. Cock fight dance 1980. (New York), gedrukt door John N. Jacobson & Son voor Rizzoli & Multiples, 1980, 50 éénzijdig bedrukte bladen bestaande uit titelblad en colofonblad met daartussen 48 kleurenfotografische illustraties, oorspronkelijk omslag, 11 x 11 cm. Een deel van het boekblokje is los van de rug van het omslag; twee witte vlekjes op vooromslag. Toch een goed exemplaar van dit kwetsbare kleine kunstenaarsboekje; (3) Sol Lewitt. Prenten/ Prints. Amsterdam, Stedelijk Museum, 1974, (10) p., uitvouwbare catalogus, uitgevouwen formaat 94 x 27,5 cm. (kreukjes, vage vouwen). De zeer zeldzame Stedelijk Museum-catalogus #571, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling van 29 november 1974 tot 26 januari 1975. (totaal 3)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS