[1734] [1735] [1736] [1737] [1738]
kavel: 1736 verkocht € 130.00

[Ad Dekkers] 9 items: (1) Ad Dekkers, Reliëfs. Reliefs.

Ontwerp en typografie Wolfgang Sprang. Inleiding. J. Leering. Frankfurt a.M., J. Weisbecker, 1969, gedrukt in 2000 genummerde exemplaren (dit is nummer 138), z.p., met 9 in reliëf gedrukte witte platen, gebonden als blokboek in oorspronkelijk omslag, 30 x 30 cm.
Omslag vlekkig/ smoezelig en met klein scheurtje in achterzijde; de 9 platen zijn alle variaties op het thema Fase van vierkant naar cirkel/ Fase van cirkel naar vierkant (Phase from square to circle/ phase from circle to square). Ad Dekkers (1938-1974), met zijn blindgedrukte reliefs zoals in dit "witboek" één van de bekendste vertegenwoordigers van de NUL-beweging; (2) Ad Dekkers. De lijn. Eindhoven, tentoonstellingscatalogus Van Abbemuseum, 1974, 24 p., illustraties, oorspronkelijk geniet omslag, 4to. Omslag wat verkleurd/ iets smoezelig en met eigenaarsnaam Dorine Mignot op binnenzijde vooromslag. Met los ingelegd de prospectus voor de tentoonstelling; (3) Ad Dekkers. Tekeningen 1971/1974. Inleiding R. Oxenaar, tekst C. Blotkamp. Otterlo, tentoonstellingscatalogus Kröller-Muller, 1977, (28) p. waarvan de helft op doorzichtig papier met 5 platen naar Ad Dekkers (de overige bladen blanco papier op de inleiding en de tekst door Blotkamp (beide 1 p.) na), oorspronkelijk draadgebonden omslag, oblong, 15 x 29,5 cm. (omslag licht smoezelig); (4) Ad Dekkers. Reliëfs 1961-1968. Groningen, tentoonstellingscatalogus Groninger Museum, (1968), (8) p., oorspronkelijk geniet omslag met uitklapbare witte plaat gedrukt in reliëf, 20 x 20 cm. Met nog 5 soortgelijke, uitgegeven door het Stedelijk Museum Amsterdam (2x, 1968 en 1982), Ingenieursbureau Dwars te Amersfoort (1971), Verfindustrie Jac Eyck (1974, zie mapje in het volgende kavel) en Stedelijk Museum Het Prinsenhof te Delft (1974). (totaal 9)