U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1736] [1737] [1738] [1739] [1740]
kavel: 1738 verkocht € 80.00

[Ad Dekkers. Jan Schoonhoven. Peter Struycken] 13 titels: (1) IX Bienal 1967 Sao Paulo.

Holanda. Ad Dekkers. Jan Schoonhoven. Peter Struycken. Commissie E.L.L. de Wilde, W.A.L. Beeren e.a. Vormgeving Wim Crouwel. Amsterdam, Stadsdrukkerij, 1967, (24) p., 3 portretten en illustraties, oorspronkelijk geniet zilverkleurig omslag, 4to.
Omslag met wat deukjes en kreukjes; (2) Nederlandse inzending Biennale Sao Paulo 1967. Amsterdam, Stedelijk Museum Catalogus nr. 435, 1968, (8) p. (inclusief omslag), 3 portretten en illustraties, geniet omslag, 4to. Omslag iets vergeeld en correctie in pen. "Als een soort verantwoording aan het Nederlandse publiek achten wij het van belang in Nederland te tonen welke inzending de Nederlandse Regering in de Biennale van Sao Paulo 1967 gepresenteerd heeft. (...) Jan Schoonhoven werd bekroond met de tweede Biennaleprijs". Zelden aangeboden in combinatie met de eerstgenoemde van dit lot; (3) Ad Dekkers. Jan J. Schoonhoven. Peter Struycken. Carel Visser. Bilder, Plastiken, Zeichnungen aus dem Stedelijk Museum Amsterdam. Tentoonstellingscatalogus Moderne Galerie Bottrop, 1977, 28 p., illustraties, oorspronkelijk omslag, 21 x 21 cm. (eigenaarsnaam Dorine Mignot op binnenzijde vooromslag); (4) Tekeningen, dessins. Ad Dekkers, Martin Rous, Schoonhoven, P. Struycken. Amsterdam, Bureau Beeldende Kunst Buitenland, 1976, tekst in Nederlands en Frans, 36 p., illustraties, oorspronkelijk omslag, 4to. En met nog 9 individuele andere over Dekkers (4x), Strucken (3x) en Schoonhoven (2x). (totaal 13)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS