[1737] [1738] [1739] [1740] [1741]
kavel: 1739 € 60 - € 120

[Antonio Calderara. Gesigneerd] Antonio Calderara.

Tentoonstellingscatalogus naar ontwerp van Marcel Pijpers. Inleiding J. Leering. Gedrukt door drukkerij Rosbeek te Hoensbroek voor Verfindustrie Jac Eyck bv Heerlen, 1972, (24) p., met 7 platen, oorspronkelijk omslag, 15,5 x 15,5 cm. (omslag stofvlekkig/ verkleurd).
Gesigneerd en gedateerd 1972 door Calderara op vooromslag.