U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1740] [1741] [1742] [1743] [1744]
kavel: 1742 verkocht € 90.00

[Cobra] 12 items: (1) Constant Konstruktionen und Modelle.

9 Januar bis 9. Februar 1960. Tentoonstellingscatalogus Van de Loo Essen, (12) p., 5 illustraties, oorspronkelijk omslag, oblong, 15 x 21 cm.
Met bibliotheekstempel van het Gemeentemuseum op binnenzijde vooromslag/ titel. Met los ingelegd de originele uitnodigingskaart en een kaartje met vernieuwde openingstijden. Zeldzame, betrekkelijk vroege tentoonstellingscatalogus; (2) Constant. Constructies en maquettes. 20 juni - 11 juli 1959. Tentoonstellingsflyer galerie De Posthoorn, Den Haag, (6) p., met 1 fotografische illustratie, uitgevouwen formaat 14 x 58 cm, opgevouwen formaat 14 x 19,5 cm. Met stempel van het Gemeentemuseum. Zeldzame, betrekkelijk vroege flyer; (3) Karel Appel. Tentoonstellingscatalogus Stedelijk Van Abbemuseum Eindhoven/ Haags Gemeentemuseum, 1961, (32) p., met uitslaand facsimile gedicht van Lucebert, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag, 4to. Facsimile losgaand, eerste blad los. Met los ingelegd handgeschreven lijstje "Te koop zijn nog:" met 16 nummers van de 37 werken die op de tentoonstelling te zien waren en met de naam "Appel"; (4) Originele portretfoto van Karel Appel op een stoel voor enkele schilderijen, met vriendin staand achter hem, 30 x 25 cm., met stempel van de fotograaf André Villers op de keerzijde. En met nog 9 andere over Brands (1x), Constant (3x), Corneille (1x), Jorn (3x) en Cobra (1x). (totaal 13)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS